Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Slezan. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Slezan rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 74 %

Hotel Slezan

Bruntál
Revoluční 20, Bruntál, 79201, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Slezan je celoročně vyhledávaný turisty, kteří rádi vyrážejí do přírody na výlety nebo za cyklistikou. Ideální je i pro lyžaře nebo obchodní cestující, kteří přijíždějí do Bruntálu za prací.
Hosté se mohou ubytovat v celkem 52 pokojích a apartmánech. Není problém ubytovat i tělesně handicapované hosty, hotel je bezbariérový. V objektu je bezdrátové připojení k internetu. Na vynikajícím jídle si mohou návštěvníci pochutnat přímo v hotelové restauraci, v létě pak na venkovní zahrádce.

Řidiči jistě ocení parkoviště přímo před budovou hotelu.

Adresa ubytování
Revoluční 20, Bruntál, 79201, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Bruntál