Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Excelent. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Excelent rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 75 %

Hotel Excelent

Rýmařov
Pivovarská 14, Rýmařov, 79501, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Excelent nabízí ubytování pro 43 osob v centru Rýmařova. Po komplexní rekonstrukci v r. 2007 poskytuje pohodlí ve 3 apartmánech, 2 rodinných pokojích, 10 dvoulůžkových a 2 jednolůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, TV-SAT, rádiem, telefonem, trezorem a některé mají samostatnou terasu. Hotel Excelent pro své hosty nabízí stravování ve své pivovarské restauraci, včetně snídaní.

Restaurace Hostinského pivovaru a hotelu Excelent má základní kapacitu 100 míst. Větší soukromí může nabídnout salónek pro 30 osob, který připravíme dle požadavků na jakoukoliv rodinnou oslavu, ale také pro firemní akce. Jedinečnou atmosféru interiéru pivovarnické restaurace navozují měděné varny pivovaru, u kterých můžete vídat sládka, jak pod dohledem štamgastů připravuje další a další várky výtečného Rýmařovského piva.

Nechybí samozřejmě labužnické speciality, které se hodí k našemu delikátnímu pivu. Zákazník si může vybírat z rozsáhlého jídelního lísku nebo může využít denní nabídku hotových jídel.

Adresa ubytování
Pivovarská 14, Rýmařov, 79501, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Rýmařov