Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Stará pošta. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Stará pošta rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 85 %

Penzion Stará pošta

Frýdek-Místek
U staré pošty 53, Frýdek-Místek, 73801, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Jsme penzion situovaný v centru Místecké části města v městské památkové zóně Místek. Penzion se nachází v druhém patře budovy označené jako Stará pošta, která před léty tento účel i plnila. Nyní je objekt po rekonstrukci a upraven pro ubytování.Recepce penzionu se nachází v přilehlé kavárně Dvorek.

Máme pro Vás připraveno 19 lůžek, které jsou na 2 velkých apartmánech, z toho jeden má svou vlastní kuchyň a dvě ložnice. Dále Vám můžeme nabídnout 4 dvoulůžkové a 2 jednolůžkové pokoje. Jeden pokoj máme i v třílůžkové variantě.

Náš penzion Vám může nabídnout na každém pokoji sociání místnost, LCD televizor a bezdrátové připojení Wi-fi. Pokoje jsou přístupné pouze po schodech do 2. patra. Budova nedisponuje výtahem, tudíž není bezbariérová.

Ve volných chvílích můžete využít příjemné posezení v přilehlé kavárně DVOREK. Poblíž penzionu je náměstí, na kterém najdete spoustu obchodů, kaváren a také Beskydské informační centrum, kde Vám poradí tipy na výlet po okolí Beskyd. Přejeme Vám příjemný pobyt.

Adresa ubytování
U staré pošty 53, Frýdek-Místek, 73801, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Frýdek-Místek