Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Šipka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Šipka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 90 %

Hotel Šipka

Štramberk
Náměstí 37, Štramberk, 742 66, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Srdečně Vás zveme do moravského městečka Štramberku v podhůří Beskyd, nazývaného též "Moravský Betlém". Městečko je známé, jak svou historií, kulturou, množstvím přírodních zajímavostí, turistických a naučných stezek, ale také především výrobou "štramberských uší", která již k našemu městu patří.

Pokud se rozhodnete navštívit naše město, dozvíte se mnoho o jeho historii, zřícenině hradu s věží "Trúbou", o jeskyni "Šipce", kde byla nalezena čelist neandrtálského dítěte. Můžete zde zhlédnout muzeum Zdeňka Buriana a muzeum Novojičínska, rozhlednu "Bílá Hora" s krásným výhledem do dalekého kraje, který zve ke své návštěvě.

Pokud do těchto míst zavítáte, tak pod Štramberskou trúbou, obklopenou lesy, loukami a kopci se nachází malebné náměstí s hotelem "Šipka", který je připraven nabídnout Vám své služby.

Kapacita ubytování v našem hotelu je 21 lůžek (s možností 9 přistýlek) v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s toaletou (v apartmánech je k dispozici vana), telefonem, televizí, minibarem a internetovým připojením. Parkování pro ubytované hosty nabízíme v uzavřeném hotelovém dvoře.

Restaurace (45 míst) nabízí nejen pro naše ubytované hosty stravování v příjemném prostředí u kachlového krbu, v létě na terase (24 míst) a salónek (60 míst) pro rodinné oslavy, svatby, smuteční rozloučení, firemní školení, semináře a konference. Salónek poskytuje audio a video vybavení a připojení k internetu.

Pouze 12 km od našeho města se nachází Mezinárodní letiště Ostrava - Mošnov, které umožňuje cestování do našeho regionu z celého světa.

Adresa ubytování
Náměstí 37, Štramberk, 742 66, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Štramberk