Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Restaurace a penzion Kamenec. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Restaurace a penzion Kamenec rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

Restaurace a penzion Kamenec

Háj ve Slezsku
Kamenec 100, Jilešovice, 74792, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Vítejte na www stránkách restaurace a penzionu KAMENEC, který je situovaný v příjemném prostředí venkova poblíž řeky Opavy a Hlučínského jezera (cca 1 km) a poblíž měst Hlučín, Opava a Ostrava - Moravskoslezský kraj.

Budeme rádi pokud Vás informace zde uvedené zaujmou a přivedou Vás až k nám. Na stránkách naleznete mimo jiné jídelní lístek s nabídkou našich specialit, nabídku a informace ohledně ubytování a možnosti jak příjemně strávit volný čas v okolí našeho penzionu.

Adresa ubytování
Kamenec 100, Jilešovice, 74792, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Háj ve Slezsku