Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Vysočina. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Vysočina rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 88 %

Hotel Vysočina

Chotěboř
Náměstí T.G.Masaryka 202, Chotěboř, 583 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Náš hotel poskytuje komplexní a kvalitní služby na úrovni *** hotelu, vytváříme tak prostor pro skloubení obchodních, společenských a oddychových aktivit. Ubytování v pokojích, se standardním vybavením, kde naleznou dostatek soukromí i pohodlí.

Hotel Vysočina má výhodné umístění v centru města Chotěboř,
kde můžete navštívit některou z místních památek, nebo se odtud vydat na cestu poznání přírodních krás Vysočiny. Okolí poskytuje mnoho možností letní i zimní rekreace na vysoké úrovni.

Adresa ubytování
Náměstí T.G.Masaryka 202, Chotěboř, 583 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Chotěboř