Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzionek Pod Svatým Kopečkem. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzionek Pod Svatým Kopečkem rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 79 %

Penzionek Pod Svatým Kopečkem

Mikulov
Konevova 10, Mikulov, 69201, Česká republika

Sdílejte ubytování              

PENZIONek se nachází v Mikulově na úpatí Svatého Kopečku, na který je vstup přímo z nemovitosti (50m), přesto je vzdálen pouze 300m od historického centra města. Parkování je připraveno na uzavřeném a uzamčeném parkovišti uvnitř nemovitosti.

Ubytování je nachystáno ve třech pokojích (2 + 2+1 + 2+2) vybudovaných v selském stylu. Jídelna (10 míst) je propojena chodbou s pokoji a podáváme zde celodenní občerstvení a snídaně. Nabízíme skvělá moravská vína, která si můžete vychutnat v nově rekonstruovaném útulném sklípku.

Nenabízíme luxus, ale solidnost.

Občerstvení je podáváno po celý den a noc (dle přání). Na požádání je možno ve večerních a nočních hodinách podávat občerstvení na terase u grilu včetně specialit.

Snídaně jsou podávány v jídelně s kapacitou 10 míst (4 + 4 + 2). Skladba snídaní se řídí přáním hostů.

Adresa ubytování
Konevova 10, Mikulov, 69201, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Mikulov