Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Galant. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Galant rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 95 %

Hotel Galant

Mikulov
Mlýnská 740/2, Mikulov, 692 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotelový komplex se rozkládá na 8000 metrch čtverečních, jen několik kroků od historického srdce Mikulova, přímo pod Svatým kopečkem, na který je výhled nejen z hotelové terasy, ale i celé řady pokojů. Jejich široká nabídka společně s velkou ubytovací kapacitou vyhoví jak individuálním návštěvníkům Moravy, tak pořadatelům konferencí a kongresové turistiky.

Pro milovníky vína se přímo nabízí možnost návštěv a ochutnávek v místních vinařství a to jak pěšky, tak na kole. A nebo ještě lépe, na kole si můžete udělat příjemnou vyjížďku a místní, reginální víno z Pálavy ochutnat přímo u nás. Jsme na to více než zařízení. Součástí restaurace hotelu Galant je Degustační galerie Pálava.

Adresa ubytování
Mlýnská 740/2, Mikulov, 692 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Mikulov