Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Vrchovina. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Vrchovina rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 65 %

Hotel Vrchovina

Podomí
Podomí 142, Podomí, 683 04, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Sporthotel Vrchovina se nachází ve vesničce Podomí v klidném a nerušeném prostředí Drahanské vrchoviny v blízkosti Moravského krasu a nedaleko měst Brno a Vyškov. Pro svou polohu a vybavenost je příhodným místem jak příjemnému trávení dovolené či relaxačních a sportovních víkendů, tak k pořádání svateb, školení, oslav, firemních večírků, sportovních soustředění nebo setkání po letech.
Hotel poskytuje příjemné ubytování v nově zrekonstruovaných jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích tříhvězdičkové kategorie. Celková ubytovací kapacita hotelu je 21 pokojů a 41 lůžek.
Přímo v areálu se nachází pivnice, nekuřácká restaurace, salonek, vinárna s kulečníkem, letní terasa a bezplatné parkoviště.

Adresa ubytování
Podomí 142, Podomí, 683 04, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Podomí