Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Květnice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Květnice rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

Hotel Květnice

Tišnov
Náměstí Míru 120, Tišnov, 666 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Květnice se nachází přímo v centru pěkného městečka Tišnov, které je nazývano bránou Vysočiny. Pro svou pěknou polohu a kvalitní zázemí je hotel ideální jak pro ubytování v rámci dovolené či pracovní cesty, tak pro pořádání různých společenských a firemních akcí.
Hotel disponuje útulně zařízenými jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji s vlastní koupelnou. Celková ubytovací kapacita hotelu je 40 lůžek.
Hostům je k dispozici bezplatné parkoviště.

Adresa ubytování
Náměstí Míru 120, Tišnov, 666 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Tišnov