Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Hradec. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Hradec rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel Hradec

Mlázovice
Náměstí 54, Mlázovice, 507 58, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Hradec nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v 6 pokojích o celkové kapacitě 24 osob s možností přistýlky v samotném centru městečka Mlázovice, které se nachází 8 km od města Lázně Bělohrad.
Hotel disponuje barem a letní zahradou s otevřeným ohništěm, přičemž zajišťuje gastronomické služby v místní restauraci. Za deštivého počasí mohou hosté zajít do hotelové posilovny či moderně vybavené herny. V případě pěkného počasí je k dispozici travnaté hřiště s brankami a pro děti dětské hřiště s pískovištěm.

Ubytovaní hosté mohou zaparkovat u hotelu na vedlejší komunikaci.

Adresa ubytování
Náměstí 54, Mlázovice, 507 58, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Mlázovice