Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Rose. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Rose rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 93 %

Hotel Rose

Břeclav
Veslarska 5, Břeclav, 69002, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Nabízíme Vám kvalitní a příjemné ubytování, restaurační služby a mnoho dalších služeb o kterých se můžete informovat zde, na našem webu. Hotel se nachází v průsečíku Lednicko-valtického areálu, který po staletí vytvářela rodina Lichtensteinů. Krajina plná architektonických skvostů, výstavních sídel a loveckých zámečků si právem získala pověst nejkrásnější zahrady Evropy. Areál láká návštěvníky k cyklistickým i pěším procházkám. Příslovečná moravská pohostinnost a srdečnost, barvitý folklór, kouzlo vinných sklípků a hlavně dobré vínko, dokreslují jedinečnost tohoto kraje a Břeclavi, tím přitahují turisty z celého světa.

Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích, apartmány a apartmán s kuchyňkou. Na všech pokojích TV, sociální zařízení, wifi.

Součástí hotelu je také restaurace. V restauraci si můžete vybrat z této bohaté nabídky: hotová jídla, minutky, speciality a také jihomoravská vína. V restauraci je 65 míst, salonek pro 14 osob a letní posezení pro 12 osob.
Dále je pro Vás zajištěna možnost navštívit vinné sklepy, kde můžete ochutnat různé druhy vín pocházejících nejen z Břeclavského regionu.

Našim přáním je Vaše spokojenost a příjemně strávený pobyt v našem hotelu nebo penzionu.

Adresa ubytování
Veslarska 5, Břeclav, 69002, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Břeclav