Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v My hotel. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si My hotel rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 97 %

My hotel

Lednice
21. dubna 657, Lednice, 691 44, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel s kapacitou 120 lůžek (2/45, suite/4; 22 přistýlek).Moderně řešená koupelna, vysoušeč vlasů, telefon, internet na pokojích, TV + SAT, minibar, trezor, požární hlásiče na pokojích. (21 pokojů je s balkónem). Snídaně v ceně, formou švédského stolu (možno objednat i dle jiných požadavků hosta)
Prostory vhodné pro firemní i soukromé akce.
Služby: Možnost parkování, půjčovna kol, možnost úschovy kol, možnost ubytování se psem, knihovna, dětský koutek, WiFi v celém hotelu, kopírování, praní a čištění prádla, směnárna, fax, možnost grilování, tenisové kurty s umělým povrchem, tréninková zeď, stolní tenis, ruské kuželky, kriket, šipky, dětský bazén, prodej suvenýrů, zajišťování vstupenek na kulturní akce, prohlídky zámku atd...

Adresa ubytování
21. dubna 657, Lednice, 691 44, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Lednice