Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Ranch Gallop. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Ranch Gallop rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 97 %

Ranch Gallop

Jívka
Vápenka 20, Vápenka, 54931, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Náš Ranč se skládá ze skupiny srubů a indiánského Mandan lodge house. Kapacita ranče je pro 24 osob. V letních měsících je možné tábořit i v teepe. Máme zde stylové koupání s horkou vodou a lze si objednat i saunu. Suché WC.

Zabýváme se turistikou na koních ve westernovém stylu. Rodinný ranč Gallop vznikl v roce 1990. Z opuštěné zemědělské usedlosti se vybudoval komplex stylových srubů, který zajišťuje ubytovaní jak jezdcům na koních, tak i hostům, kteří se přijedou pouze ubytovat a pokochat krásami zdejší přírody. Okolo ranče je 60ha rozhlehlých pastvin, kde se volně pohybuje 30ti hlavé stádo koní.

Adresa ubytování
Vápenka 20, Vápenka, 54931, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Jívka