Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Rodinné ubytování Debrné. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Rodinné ubytování Debrné rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 86 %

Rodinné ubytování Debrné

Hostinné
Debrné 26, Hostinné, 54371, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Apartmány v patře rodinného domu situovaného na stráni pod lesem v Debrném u Mostku. Do apartmánů je samostatný vchod. Na patře je kromě dvou apartmánů kompletně vybavená kuchyně – nádobí, sporák, rychlovarná konvice, lednice, mikrovlnná trouba. Internet přes Wi-Fi nebo LAN. Můžete platit platební kartou.

Ze silnice č. 325 odbočte v Debrném u autobusové zastávky (Mostek, Debrné, škola), kde také stojí garáž se zelenými vraty, nahoru do zákazu vjezdu (mimo dopravní obsluhu). GPS souřadnice jsou: 50.4936411N, 15.7255475E.

Oblíbené turistické cíle v nejbližším okolí: ZOO Safari Dvůr Králové nad Labem (13 km), hrad Pecka (12 km), přehrada Les království (8 km), Hostinné (6 km), Kuks (21 km), Jaroměř (železniční muzeum) a pevnost Josefov (28 km), pro zájemce o vojenskou historii dělostřelecká tvrz Stachelberg a pěchotní srub Březinka.

Oblíbené skiareály v našem okolí: Desítka v Debrném (pokud napadne) a Zvičina, dále pak Bubákov, Herlíkovice, Mladé Buky, Černý důl, Vítkovice – Aldrov, Černá hora – Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn.

Restaurace, obchod (so + ne), koupaliště, skatepark, hřiště, vlak – Mostek (3 km), autobus 1 km.

Ve čtvrtek je možné koupit z auta místní farmářské mléčné výrobky (Farma Mejsnar, Mléko až do domu). V případě zájmu zavolejte, koupíme.

Rádi vám půjčíme sportovní potřeby (míče, badminton, petanque, kroket), gril na dřevěné uhlí, vidlice na opékání, košík na houby. Poradíme vám s naplánováním výletů, doporučíme místní speciality.

Adresa ubytování
Debrné 26, Hostinné, 54371, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Hostinné