Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 100 %

Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

České Budějovice
České Budějovice, Školní 8

Sdílejte ubytování              

Ubytování České Budějovice nedaleko centra, výstaviště a vysokoškolské koleje VŠTE. Levný penzion České Budějovice pro dovolenou, služební pracovní cesty jednotlivců i skupin a pro každého kdo hledá kvalitní pobyt za přijatelnou cenu.
Levné ubytování České Budějovice nabízí prostorné pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a pro pracovní skupiny, nebo rodiny s dětmi dvoupokojový apartmán pro 1 - 4 osoby. Všechny pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí s rádiem, se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s nádobím. Rychlý Wi-fi internet je k dispozici v celém objektu.

Penzion České Budějovice Vám připraví chutné snídaně a umožní uzavřené parkování. Stanice MHD se nachází v jeho těsné blízkosti.

Během ubytování v soukromí si můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a v rámci dovolené budete moci z penzionu vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.
Levný penzion České Budějovice najdete v klidné části, nedaleko centra města, je vzdálen pouhých 6 km od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada, kde rodiny s dětmi určitě navštíví přilehlou zoologickou zahradu.
Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách (25 km) od levného ubytování České Budějovice se nachází Státní zámek Český Krumlov, který rovněž stojí za Vaši návštěvu.
Krátkodobé ubytování na jednu nebo více nocí v Českých Budějovicích vám poskytne ideální odpočinek a přispěje k příjemné rodinné dovolené na Jihu Čech za dostupnou cenu.
Firemní pracovní skupiny mohou využít levné dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích za předem sjednanou nejlepší cenu.

Informace k ceně
Ceny ubytování:

Jednolůžkový pokoj 890 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1350 Kč
Třílůžkový pokoj 1650 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1750 Kč

Apartmán pro jednu osobu 990 Kč
Apartmán pro dvě osoby 1600 Kč
Apartmán pro tři osoby 1800 Kč
Apartmán pro čtyři osoby 1990 Kč

Upřesnění cen a podrobnosti:

Levný penzion Minor České Budějovice neuplatňuje žádné storno podmínky na zrušené rezervace ze strany klientů a spoléhá na jejich seriózní přístup a slušné jednání.

Věříme, že pokud z vaší strany dojde ke zrušení ubytování v Českých Budějovicích, budete o tom ihned informovat zaměstnance recepce a za tento seriózní přístup vám předem děkujeme.

Ubytování je možné hradit i z fondu FKPS.

Děti do 4 let mají pobyt zdarma.

Parkování os. aut i dodávek před penzionem zdarma.

Uzavřené a monitorované parkoviště 90 Kč.

Kvalitní servírované snídaně 150 Kč.

Parkování motocyklů a jízdních kol v garáži zdarma.

Pobyt se psem nebo s jiným zvířátkem 200 Kč.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Ceník penzionu je platný celoročně.

Ubytovací poplatek magistrátu 25 Kč za osobu/noc.

Penzion Minor České Budějovice běžně účtuje za pobyt 1 osoby ve dvoulůžkovém pokoji částku jako za jednolůžkový pokoj, také 2 osoby v třílůžkovém pokoji zaplatí pouze jako za dvoulůžkový pokoj.

Jenom v době výstavy Země Živitelka účtujeme jako jiné hotely a penziony v Českých Budějovicích, skutečnou cenu za pokoj a to dle počtu lůžek (včetně neobsazených).
Adresa ubytování
České Budějovice, Školní 8
Telefon / Mobilní číslo
721589838

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
7 1 5 5 6 8


K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  7 1 5 5 6 8

   Nejoblíbenější ubytování České Budějovice