Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion u jezu. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion u jezu rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 100 %

Penzion u jezu

Dobronice u Bechyně
Dobronice u Bechyně 36

Sdílejte ubytování              

Penzion U jezu se nachází v obci Dobronice u Bechyně na řece Lužnice, v rekreační oblasti jen pár metrů od jezu s mlýnským náhonem, nad nímž se tyčí na skále zřícenina starého hradu. Penzion kromě ubytování má vlastní restauraci, pivnici, letní terasu a stodolu s příjemným posezením a hudbou jak k poslechu, tak i k tanci.

Ubytování je celkem pro 30 osob ( i s přistýlkami ): 7 dvoulůžkových pokojů, 2 třílůžkové a 1 čtyřlůžkový. Všechny mají vlastní koupelnu a toaletu, v 6ti je televizor. Možnost wifi připojení.

Dobronice u Bechyně, malá jihočeská obec, se nachází asi 20 km jihozápadně od Tábora. Leží na řece Lužnice. Můžeme Vám zaručit klidný a nerušený pobyt, kde Vás čeká krásná příroda jižních Čech s nesčetným množstvím lesů a rybníků. Dominantou obce je stejnojmenný hrad, který se tyčí nad obcí. Poblíž Dobronic u Bechyně se nachází lázeňské město Bechyně, kde můžete navštívít například krásný zámek.

Adresa ubytování
Dobronice u Bechyně 36Komentáře k ubytování Penzion u jezu Česká republika
Od: Malena
Velmi příjemný pobyt, milý personál, naprosto skvělá kuchyně. Vyvážený poměr ceny a kvality. Vřele doporučuji!   Nejoblíbenější ubytování Dobronice u Bechyně