Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Vavřinec. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Vavřinec rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 60 %

Hotel Vavřinec

Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí 20, Roudnice nad Labem

Sdílejte ubytování              

Město Roudnice nad Labem leží u dálnice D8 a je vzdáleno pouhých 50 km od Prahy, opačným směrem se dostanete do Německa. V blízkosti hotelu se nachází vlakové i autobusové nádraží.

Hotel Vavřinec Vám nabízí pohodlné ubytování s výhledem na Roudnický zámek. Vyberte si z více typů pokojů - Single room, Double room, Superior room, Family Suit nebo King Suit. Na Vaše dotazy ohledně rezervací a hotelu Vám ochotně pomůže personál na recepci, která je otevřena 24 hodin denně.

Součástí ubytování je i bohatá snídaně, kterou poskytujeme formou studeného a teplého bufetu. Na přání hostů zajistíme stravování, jako jsou obědy a večeře, po celou dobu pobytu.

Hotel Vavřinec má k dispozici nádherný kongresový sál a další místnosti s denním světlem pro konání obchodních jednání, seminářů či školení. Kromě prostor zajišťuje také společenské akce, jako jsou svatby, rodinné oslavy, firemní večírky a rauty, ale také degustace vín z hotelových vinic.
V areálu hotelu se mimo jiné nachází restaurace Pizzerie, Café Vavřinec, letní terasa a vinný sklípek.

Informace k ceně
33 pokojů/rooms, 76 lůžek/beds
recepce 24h denně
wi-fi free
hotel je nekuřácký
vlastní kavárnu
hotelovou pizzerii
kongresový sál.
Ceny od 1350 Kč/pokoj vč. snídaní


Adresa ubytování
Karlovo náměstí 20, Roudnice nad Labem
Telefon / Mobilní číslo
+420 739 246 724

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
5 4 0 4 7 5


K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  5 4 0 4 7 5

   Nejoblíbenější ubytování Roudnice nad Labem