Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Koruna. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Koruna rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 55 %

Hotel Koruna

Roudnice nad Labem
Jana z Dražic 103, Roudnice nad Labem, 413 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Koruna je umístěn v tiché části města Roudnice nad Labem, cca 300m od Karlova náměstí.

Nedaleko hotelu se nachází autobusové, vlakové nádraží a Labská cyklostezka. Díky těmto faktorům i díky své kapacitě (63 lůžek) je hotel vhodný pro široké spektrum klientů.

Součástí hotelu je restaurace, bar a nově zařízené školicí středisko. Pro návštěvníky hotelu jsou samozřejmostí parkovací místa zdarma. V celém komplexu je zdarma internetové připojení a kamerový systém.

Hotel koruna nabízí více typů ubytování. V 1. patře našeho hotelu se nachází mládežnická ubytovna. Hosté, kteří se zde ubytují, mohou využít společenskou místnost, 2 kuchyňky a 3 koupelny s WC. Nachází se zde i recepce. Ve 2. a 3. patře jsou pokoje hotelového typu s TV a sociálním zařízením na pokoji.

V restauraci jsou podávány snídaně formou bufetu, a to vždy od 7h do 9h ve všední dny a od 8h do 10h o víkendy a svátky. Pokud se host nemůže dostavit např. z důvodu dřívějšího odjezdu, rádi mu připravíme balíček. Dále je připravena pro naše hosty 10% sleva na stravování a možnost zařízení polopenze.

Ve večerních hodinách mají hosté možnost zajít do baru BAR-BAR, který je považován za jeden nejhezčích v Roudnici.

Roudnice také nabízí mnoho míst vhodných jak pro profesionální sportovce, tak i pro rekreační využití.

Adresa ubytování
Jana z Dražic 103, Roudnice nad Labem, 413 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Roudnice nad Labem