Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Cykloklub u Štěpána. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Cykloklub u Štěpána rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Vlachovice u fotbalového hřiště, Vlachovice 592 31

Sdílejte ubytování              

Cykloklub U Štěpána se nachází na okraji malebné obce Vlachovice v panenské přírodě Žďárských vrchů. Nabízíme ubytování ve dvou samostatných plně vybavených pokojích, třílůžkovém a čtyřlůžkovém. V třílůžkovém pokoji je možnost až tří přistýlek v podkrovním ležení. Svým klientům nabízíme možnost snídaní, večeří i polopenzí. Rádi ubytujeme také vašeho domácího mazlíčka. Cykloklub leží v nadmořské výšce 756 m. n. m. a je tak pro něj specifické drsnější, horské klima, které přináší v létě niží teploty a lepší vyžití pro cyklisty, stejně jako více sněhu a ideální podmínky pro běžkaře v zimě. Všechny nadšené bikery jistě potěší poloha našeho klubu v bezprostřední blízkosti Bílé skály, u které vyúsťují trasy červeného i modrého singletracku. Singletracky představují síť zábavných cyklostezek, rozdělených od nejlehčích po nejtěžší, namotaných v lesích mezi Vysočina arénou a právě Vlachovicemi. Nové Město na Moravě ve spolupráci s Cykloarénou Vysočina plánuje v následujících letech rozšíření tras na několikanásobek a přiblížení se tak kvalitou i kvantitou známému bikerskému středisku v rakouském Dachsteinu. Více informací o singletrecích na www.vysocina.bike

Informace k ceně
Při pobytu na jednu noc účtujeme 370,- Kč za osobu/noc

Při pobytu na více nocí 320,- Kč za osobu a noc

Děti do 5 let věku včetně ubytováváme zdarma bez nároku na lůžko.

Děti do 12 let věku mají slevu 100,- Kč na osobu a noc

Cena za přistýlku činí 180,- Kč za noc u dospělého, 100,- Kč za noc u dítěte od 6 do 12 let

Domácí mazlíček na pokoji 30,- Kč za noc
V době konání velkých mezinárodních akcí ve Vysočina aréně (MS a SP horských kol, MS a SP v biatlonu či běhu na lyžích) nezvyšujeme ceny za ubytování!!! Během těchto akcí však účtujeme cenu za každé (i neobsazené) lůžko v pokoji!
Výše uvedené ceny jsou včetně DPH 15%, včetně poplatků za lůžkoviny, nákladů na energie a veškerých dalších nákladů vyjma rekreačního poplatku obci..

K pobytu je možno přiobjednat polopenzi ve výši 160,- Kč na den, případně jen snídaně ve výši 80,- Kč na den, nebo pouze večeře v ceně 80,- Kč na den. Polopenze pro děti do 12 let stojí 100,- Kč na dítě a den, v případě pouze dětských snídaní, nebo večeří účtujeme 50,- Kč za dítě. Snídaně probíhají formou švédských stolů, nebo připravíme dle vašeho osobního přání. K večeři je možno vybírat ze tří druhů hotových jídel (1 jídlo vždy dietní pro sportovce). Pro děti do 5 let nabízíme za poplatek 50 Kč/noc zapůjčení mobilní dětské postýlky.
V ceně ubytování není zahrnut rekreační poplatek obci Vlachovice, který činí 19,- Kč na osobu a noc.
Adresa ubytování
Vlachovice u fotbalového hřiště, Vlachovice 592 31
Telefon / Mobilní číslo
777959389
Poznámka
Akce last minit na termín 9.7.2016 - 16.7.2016, mínus 30% z ceny ubytování. Nocleh tedy již od 224,- Kč!!!

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
7 2 8 5 4 5


K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  7 2 8 5 4 5

   Nejoblíbenější ubytování Vlachovice (okres Žďár Nad Sázavou)