Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Maděřič. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Maděřič rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 95 %

Penzion Maděřič

Moravský Žižkov
Chalúpky 1, Moravský Žižkov, 691 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion se nachází na Jižní Moravě v Moravském Žižkově na břeclavsku. V okolí je dostupný Lednicko-valtický areál a centrum vinařství na moravě Velké Bílovice. Obec se nachází 9 km od dálnice D2 ve směru Brno Bratislavu.

Vesnice má bohatou kulturní tradici a množství vinařských akcí. Prochází tudy páteřní moravská vinařská cyklotrasa.
Je to ideální místo pro klidný pobyt a centrum pro cyklovyjížďky po vinařských stezkách.

Ludvík Maděřič taktéž nabízí pravidelné ochutnávky vín oceněných na mnoha českých a mezinárodních výstavách, prohlídku vinařství a vinic.

Ubytování s 13 pokoji pro naše návštěvníky má kapacitu až 50 lůžek. Všechny pokoje jsou klimatizované.
Nízkoenergetická koncepce a systém rekuperace tepla jsou samozřejmostí, snaha o ekologický provoz je pro nás prioritou nejen v oblasti výroby vína. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením s TV a WIFI.

K dispozici je půjčovna a úschovna kol. Velké parkoviště je monitorováno kamerovým systémem. Součástí penzionu je nekuřácká restaurace s dětským koutem, vinotékou s cukrárnou, terasou s dětským hřištěm a kuřáckým barem. K dispozici je projekční technika pro pořádání seminářů a konferencí.

Pro ubytované je v letní sezóně k dispozici zdarma bazén v klidné části obce, v areálu je sprcha a dětský koutek.

Adresa ubytování
Chalúpky 1, Moravský Žižkov, 691 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Moravský Žižkov