Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Pension Sebastian. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Pension Sebastian rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 84 %

Pension Sebastian

Mikulov
Konevova 14, Mikulov, 692 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Cestujete po jižní Moravě? Zajímají vás krásy Pálavy, vinařství a víno? Nebo jen Mikulovem projíždíte? Pension Sebastian se nachází nedaleko historického centra líbezného města Mikulov na jižní Moravě. Pension Sebastian vám nabízí moderní ubytování za výhodnou cenu.

Pension Sebastian nabízí ubytování o přibližné kapacitě 20 osob, celkem v osmi moderně vybavených pokojích. s jednotnou cenou 470 Kč za osobu a noc. Při ubytování více nežli 5 dnů ... 445 Kč za osobu a noc.
Při obsazení pokoje jednou osobou je cena 600 Kč za noc.

Hostům jsou k dispozici kuchyně s jídelním stolem ke stolování, osvětlená terasa se zahradou s možností večerního posezení a grilování s výhledem na mikulovský zámek, cykloturistům uskladnění kol a wifi.

Interiéry pensionu jsou doplněny o velkoformátové fotografie z toulek z exotických zemí majitele pensionu, fotografa a cestovatele Jiřího Machovského.

Adresa ubytování
Konevova 14, Mikulov, 692 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Mikulov