Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Vyžlovka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Vyžlovka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 59 %

Hotel Vyžlovka

Kostelec nad Černými lesy
Vyzlovka 9, Kostelec nad Černými Lesy, 28163, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Novězrekonstruovaný třihvězdičkový hotel poskytuje ubytování v obci Vyžlovka, nacházíme se blízko Prahy.

Nabízíme krásné moderní pokoje, každý pokoj vybaven vlastním sociálním zařízením a kabelovou televizi. Součástí hotelu je restaurace s krbem a venkovní zahradou.

Přípojení WIFI v arealu hotelu a restaurace je zdarma. Z Prahy se k nam dostanete autem během 20 min, hotel se nachází 23 km na výhod od Prahy.

Vyžlovka je situovaná ve významné rekreační oblasti. V okolí je Národní přírodní rezervace Voděradské bučiny s bukovými lesy se zdravým klimatem a množstvím cyklostezek s příjemnými terény. V okolí je množství rybníků, Jevanský a Vyžlovský rybníky se nachází v pěší vzdáleností od nás, koupaliště s plážem je 3 minuty pešky od hotelu. Vyžlovská rozhledna Skalká, poskytujicí výhled za dobrého počasí na celé Česko je rovnež vedle nás, kolem 150 metrů vzdálená.

Prostorné parkování v arealu hotelu je zdarma, parkování je vhodne rovněž pro velké autobusy.

Adresa ubytování
Vyzlovka 9, Kostelec nad Černými Lesy, 28163, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Kostelec nad Černými lesy