Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Sport-Hotel Šibeniční vrch . Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Sport-Hotel Šibeniční vrch rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 78 %

Sport-Hotel Šibeniční vrch

Mnichovice
Sibenicky 808, Mnichovice, 25164, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Největší srub v Evropě Sport-hotel Šibeniční vrch je situován v malebné obci Mnichovice, v srdci Ladova kraje. Okolí hotelu plné lesů a nádherné přírody je ideální pro pořádání pěších i cyklistických výletů.

Areál Šibeniční vrch poskytuje kromě ubytování v prostorných a stylově zařízených pokojích s terasou také velké sportoviště s hřišti a sportovní halou. Velmi oblíbené jsou firemní akce a svatby až pro 200 osob. V areálu je také připraven prostor pro děti na dětském hřišti a také malé jezírko.
Řidiči jistě uvítají bezplatné parkování přímo u hotelu.

Adresa ubytování
Sibenicky 808, Mnichovice, 25164, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Mnichovice