Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Vltava. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Vltava rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 60 %

K Hotelu 172, Řež, 25068, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Vltava*** se nachází v malebném údolí na břehu řeky Vltavy pouhých 11 km severně od centra Prahy. Údolí řeky Vltavy vytváří atmosféru romantické horské scenérie. Příjemné a klidné okolí hotelu je ideální pro návštěvníky se zálibou v procházkách nebo cykloturistice.

Poloha hotelu umožňuje rychlé a pohodlné spojení do centra Prahy po dálnici D8 (cca 15 min.) nebo vlakem v hodinových intervalech (cca 20 min. na Masarykovo nádraží). Pro konference, semináře, školení apod. poskytuje hotel Vltava výborné zázemí. Nabídnout Vám můžeme pět sálů a salonků různé velikosti s variabilním uspořádáním prostoru. Samozřejmostí je perfektní technické a gastronomické zázemí.

Hotel Vltava*** nabízí celoročně ubytování v 64 moderních světlých pokojích o celkové kapacitě 145 lůžek. Pokoje jsou vybaveny nábytkem, kompletním sociálním zařízením včetně sprchového koutu nebo vany, satelitní TV a telefonem. Pro naše zákazníky zajišťujeme širokou škálu standardních (neplacených) i nadstandardních (placených) služeb. Hotelové neplacené služby: hotelové parkoviště, směnárna, internetové připojení Wi-Fi v převážné části hotelu, hotelový sejf, buzení, informace

Adresa ubytování
K Hotelu 172, Řež, 25068, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Husinec (okres Praha-Východ)