Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Admiral. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Admiral rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 75 %

U koupaliště 490, Říčany, 66482, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Komfortní hotel a školicí centrum Hotel Koupaliště Letovice je umístěn ve sportovním areálu poblíž letovického koupaliště. Areál má k dispozici celkem 89 lůžek, z toho 49 je umístěno v hotelu a 40 v rekreačních chatkách. Hotel je ideální volbou pro rekreační pobyty, školy v přírodě, sportovní soustředění, svatby a hostiny, srazy spolužáků, prezentace, školení a firemní akce.
Součástí areálu jsou 2 školicí salonky, technicky vybavený konferenční sál, restaurace s dětským koutkem, terasa a letní zahrádka.
Bezplatné parkoviště se nachází přímo u hotelu.

Adresa ubytování
U koupaliště 490, Říčany, 66482, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Říčany (okres Brno-Venkov)