Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Ubytování U Kramárů. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Ubytování U Kramárů rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 88 %

Dolní Maxov 155, Josefův Důl, 468 44, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Ubytování U Kramárů se nachází v Josefově Dole, 2,8 km od Špičáku 1 a 2,9 km od Přibližováku, a nabízí možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma.

Apartmán i studio mají posezení a dobře vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a sporákem. Ve vlastní koupelně najdete sprchu a bezplatné toaletní potřeby.

V okolí se můžete věnovat různým aktivitám, jako je lyžování, cyklistika a pěší turistika. Parkovat lze zdarma přímo na místě.

Adresa ubytování
Dolní Maxov 155, Josefův Důl, 468 44, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Josefův Důl (okres Jablonec Nad Nisou)