Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Chata U Vleku. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Chata U Vleku rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 87 %

Josefův Důl 250, Josefův Důl, 468 44, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Chata U Vleku je třípodlažní roubená chalupa s jednoduchým a účelným vybavením. V létě 2016 jsme v rámci rekonstrukce přistavěli část patra, v něm rozšířili jeden z pokojů, vystavěli dvě koupelny a kuchyňský kout a vylepšili posezení v podkroví. V přízemí jsme opravili stávající koupelny.

Chalupa je vyhledávaným místem pro společnou dovolenou sportovních skupin nebo rodin, a to i s malými dětmi. Máme radost, že se k nám pravidelně vracejí. Naši hosté oceňují v zimě polohu přímo na sjezdovce, v létě bezprostřední blízkost lesa a cyklotras, celoročně pak dobou dostupnost a možnost parkování a v neposlední řadě pak pravidelně vylepšovaný komfort bydlení.

Kapacita je 23 lůžek v šesti pokojích.

V přízemí se nachází 3 pokoje (2x 4-lůžkový a 1x 3-lůžkový), společná kuchyň, TV, 1x WC, 1x koupelna s WC a sprchovým koutem, 1 lednice s marazákem ve společných prostorech.

V patře jsou 3 čtyřlůžkové pokoje, z toho jeden s vlastní koupenou a WC, 1 koupelna s Wc a sprchovým koutem, vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem, místo pro společné posezení.

Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou vodou.

K posezení se další menší společenská místnost nebo za úplatu za otop ještě další místnost s krbovými kamny a ping-pongovým stolem v přilehlé budově.

Adresa ubytování
Josefův Důl 250, Josefův Důl, 468 44, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Josefův Důl (okres Jablonec Nad Nisou)