Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Měděnec. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Měděnec rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 59 %

Hotel Měděnec

Nové Město pod Smrkem
Husova 580, Nové Město pod Smrkem, 46365, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Měděnec je situován v Novém Městě pod Smrkem, v turistickém regionu Frýdlantsko, jen několik set metrů od nástupní stanice jizerskohorského Singletreku. Hotel je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak i pro školní výlety, školy v přírodě či sportovní pobyty a soustředění.

Kromě pohodlného ubytování v 16 útulně zařízených pokojích poskytuje hotel možnost celodenního stravování ve vlastní restauraci a prostory multifunkčního sálu k pořádání různých kulturních i rodinných akcí. Hotel myslí i na cyklisty a má pro ně připravenu úschovnu kol s možností praní cyklistického oblečení.
Parkování zdarma je zajištěno u hotelu, včetně možnosti pronájmu garáže.

Adresa ubytování
Husova 580, Nové Město pod Smrkem, 46365, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Nové Město pod Smrkem