Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Antonie Hotel Frýdlant. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Antonie Hotel Frýdlant rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 85 %

Antonie Hotel Frýdlant

Frýdlant
Zelená ulice 905, Frýdlant, 464 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Zbrusu nový hotel Antonie je novostavbou se zřetelnými rysy funkcionalismu posíleného o technologie 21. století. Nabízíme ubytovací,kongresové, restaurační, wellness a spa služby a komplexní sportovní zázemí pod jednou střechou.

Komplex je ojedinělý, co do šíře nabízených služeb, a to, jak pro hotelové – bydlící, tak pro nebydlící hosty. Zároveň je koncipován, jako komorní zařízení s ubytovací kapacitou pouhých 46 osob ve dvoulůžkových pokojích.

Nabízíme ubytovací, kongresové, restaurační, wellness a spa služby a komplexní sportovní zázemí pod jednou střechou.

Wellness hotel Antonie v Jizerských horách bohatě splňuje mezinárodní klasifikaci **** superior standardu.

23 nadstandardních, velmi prostorných dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek tvoří kapacitu hotelu 46 až 70 lůžek. V každém pokoji najdete minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i wi-fi připojení k internetu a spoustu pohodlí, které nabízí luxusní ubytování v Jizerských horách.

Vyberte si pokoj s celoprosklenou koupelnou a volně stojící vanou či pokoj s krbem a překrásným výhledem na dominanty města Frýdlant a Jizerské hory. Můžete mít ubytování v bezprostřední blízkosti wellness přístupného jen pro vás dlouho do večera či pokoj s přímým přístupem na hotelovou terasu či zahradu.

Jednotlivě designované, luxusní ubytování frýdlantského hotelu Antonie nabízí mnoho možností. Jsme hotel s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi, proto neváhejte a poptejte se přímo po pokoji, který by vyhovoval vašim představám. Ať už půjde o pokoj s celoprosklenou koupelnou a volně stojící vanou, pokoj s krbem a překrásným výhledem na dominanty města a Jizerské hory nebo pokoj v bezprostřední blízkosti Antonie Spa Concept s vlastní terasou a výhledem na hotelový komplex. To vše nabízí Antonie Hotel Frýdlant.

Adresa ubytování
Zelená ulice 905, Frýdlant, 464 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Frýdlant