Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Villa Flamendr. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Villa Flamendr rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 93 %

Penzion Villa Flamendr

Křižany
Krizany 28, Křižany, 46353, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Vítejte v našem penzionu VILLA FLAMENDR. Nabízíme ubytování v luxusně zařízených pokojích v nádherném přírodním prostředí pod Ještědem. Restaurace s barem, terasa, grilování, přírodní bazén a sauna. Křizany jsou ideálním výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku. Areál Ještěd nabízí výborné podmínky pro sjezdové lyžaře. Villa Flamendr je ideálni místo pro odpočinek pro Vás a Vaší rodinu.

Nabízíme velice příjemné ubytování uprostřed krásné přírody nedaleko města Liberce, kde najdete nespočet možností kulturního i sportovního vyžití.

Kuchyně: Ráno se dohodneme jestli budete večeřet u nás (400 Kč/osoba-tříchodové menu servírujeme v 19 h. 1-2 x v týdnu nevaříme), nebo si chcete posedět v restauraci v Liberci. S jejím výběrem Vám můžeme poradit. Menu na večeři bude každé ráno k dispozici u snídaně. Snídaně se podávají ráno mezi 8 - 10 h formou švédských stolů.

Základní informace:
- Parkoviště přímo u pensionu
- Útulná restaurace a bar, kde Vám ráno nabídneme snídani a večer si zde odpočinete u skleničky s občerstvením.
- Pravidelné letní i zimní barbecue, taneční večery,…
- V létĕ si budete moci zaplavat v novém přírodním bazénu.
- flamendr004Pronájem horských kol.
- Vstup menším psům na voditku povolen.
- Vytápĕná lyžárna.
- Po lyžování či dlouhém výletu se budete moci prohřát v naší saunĕ.
- WIFI ZDARMA (wireless internet)

Adresa ubytování
Krizany 28, Křižany, 46353, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Křižany