Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Pension Formanka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Pension Formanka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 86 %

Pension Formanka

Železný Brod
Splzov 15, Splzov, 468 22, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion Formanka je rodinné ubytovací zařízení stojící na hlavním silničním tahu E65 z Prahy do Krkonoš a dále do Polska. Nachází mezi Turnovem a Železným Brodem asi 100 km od Prahy v obci Splzov, která je vstupní branou do Českého ráje a nabízí nepřeberné množství kulturních, přírodních a historických pamětihodností, s možnosti koupání, turistiky, cykloturistiky i horolezectví.

Penzion je původně starý zemědělský statek, který je jako stvořený ke krátkodobému i rekreačnímu pobytu. Pod domem je velká zahrada s přístupem k řece Jizeře s možností koupání a rybaření. Nad domem jsou lesy plné hub.
Pokoje jsou zde zařízeny vkusně a s citem pro přírodní materiály.
Na každém pokoji je WC, sprcha a televize, lednice, fén.
V přízemí budovy je společenská místnost s malou kuchyňkou.
U domu je uzamykatelná parkovací plocha .

Pod penzionem je velká zahrada sousedící přímo s řekou Jizerou, která je velmi čistá a vhodná ke koupání, nejlepší přístup k řece je 200 metrů od penzionu, kde je jez.

Adresa ubytování
Splzov 15, Splzov, 468 22, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Železný Brod