Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Zámeček. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Zámeček rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 89 %

Hotel Zámeček

Raspenava
Fučíkova 500, Raspenava, 464 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Zámeček Raspenava Jizerské Hory nabízí ubytování v příjemném prostředí zámeckého parku obklopen přírodou Jizerských hor. Hotel, který se nachází v Raspenavě v Jizerských Horách - poblíž Frýdlantu v Čechách, má kapacitu 49 lůžek ve dvoulůžkový a třílůžkový pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a s možností přistýlky.

Je zde možné strávit chvíle nejen turistikou (Bazilika navštívení Panny Marie, Lázně Libverda, restaurace Obří sud, rozhledna na Smrku), ale i využít tenisový kurt i při umělém osvětlení, stolní tenis a bazén v areálu hotelu, popřípadě odpočinkem již ve zmiňovaném zámeckém parku.

V hotelové části je možnost parkování v uzavřeném areálu.

Firmám či různým agenturám nabízíme vybavené prostory pro jednání, pořádání seminářů a školení, firemních akcí nebo rautů.

Adresa ubytování
Fučíkova 500, Raspenava, 464 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Raspenava