Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion a chatová osada Zelený Háj. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion a chatová osada Zelený Háj rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 84 %

Penzion a chatová osada Zelený Háj

Merklín (okres Plzeň-Jih)
Lhota 107, Merklín, 334 52, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion a chatová osada Zelený Háj je od července 2014 opět v provozu. V současné době nabízíme dva nově zrekonstruované pokoje a 80 míst v chatkách.

Penzion se nachází uprostřed lesa, přímo u silnice Merklín-Staňkov na adrese Lhota 107, Merklín u Přeštic.

Vzhledem k velkému zájmu o ubytování v našem hotelu doporučujeme zajistit si rezervaci pokoje s dostatečným předstihem. Své místo tak budete mít u nás vždy jisté. Neustále přizpůsobujeme naše ceny, abychom pro Vás měli vždy tu nejvýhodnější nabídku. Náš personál Vám ochotně sdělí aktuální platné ceny a také Vám pomůže vyřídit Vaši rezervací tak, aby splňovala Vaše požadavky.

Profesionální přístup a bohaté zkušenosti v oboru hotelnictví nám umožňují nabízet Vám jen ty nejlepší a nejkvalitnější služby. Ať už se jedná o vybavení pokoje či příznivé ceny, náš hotel je tou správnou volbou.

Adresa ubytování
Lhota 107, Merklín, 334 52, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Merklín (okres Plzeň-Jih)