Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Jiřičná. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Jiřičná rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 60 %

Hotel Jiřičná

Hartmanice (okres Klatovy)
Jiřičná 24, Hartmanice, 342 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Nabízíme ubytování ve stylovém rodinném hotelu za ceny penzionu, v centrální Šumavě na trase Klatovy, Sušice, Modrava, Kvilda. V hotelu je 20 pokojů tří různých kategorií, restaurace s letní terasou, kuřácký bar, salonek, sauna, fitness, dětský koutek a prostory pro rodinné, firemní akce a školení.

U Hotelu najdete : koně a krytá jízdárna, půjčovna kol a lodí, lanové centrum, koupaliště, aquapark, dětské hřiště, hrady a zámky, skvělé turistické a cyklotrasy všech náročností. V zimí dovolené na Šumavě má hotel ideální polohu k výletům na běžky, lyže nebo bruslení v zimním stadionu v Sušici.

Rodinný stylový hotel na Šumavě nabízí ubytování v CHKO Šumava v malebné vesničce Jiřičná, která je vzdálena 8 km od města Sušice a 4 km od horského městečka Hartmanice kde začíná národní park Šumava. Nedaleko hotelu se nachází vyhlášené rekreační cenra Šumavy ( Prášily, Srní, Modrava, Kvilda ), kde najdete krásnou a nedotčenou přírodu se spoustou vyhlášených turistických destinací, kde se samozdřejmně dostanete i na kole. Do 30 km od hotelu najdete obec Železnou Rudu ( sjezdovky, lanovky, ledovcové jezera ), město Klatovy ( katakomby s mumií, černá věž, náměstí ), Horaždovice ( Aquvapark s tobogánem, náměstí ) a hranici s Německou republikou, kde najdete spoustu dalších turistických cílu a atrakcí. V těsné blízkosti hotelu je jízdarna s krytou halou a lanové centrum. Necelý kilometr pěší chůze krásnou přírodou Šumavy najdete biofarmu Vojetice s vyhlášenou bio steakovou restaurací u Štěpána.

Hotel nabízí rekreační a sportovní vyžití a je připraven pro Vás udělat maximum k Vaší spokojenosti. Včetně různých společenských a firemních akcí, jako jsou rodinné oslavy, svatby, semináře, školení, prezentace.

Adresa ubytování
Jiřičná 24, Hartmanice, 342 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Hartmanice (okres Klatovy)