Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion U Šnečků. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion U Šnečků rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 96 %

Penzion U Šnečků

Kašperské Hory
Vimperská 220, Kašperské Hory, 341 92, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Vítáme Vás v malém rodinném penzionu "U šnečků". Penzion je umístěn na samotě ve výšce cca 810 m. n. m. 3 km od města Kašperské Hory s velmi dobrou dostupností. BudovaImage penzionu je situována na jih, takže celý den je prostor pro odpočinek příjemně vyhříván.

Penzion provozujeme sami s manželkou bez cizího personálu s osobním přístupem pro hosty, kteří si dovolenou chtějí užít. Náš penzion bude asi nejvíce vyhovovat lidem středního a staršího věku, kteří mají rádi klid a dobré jídlo, nespokojené od nás ale určitě neodjedou ani rodiny s dětmi.

Zajišťujeme rodinnou dovolenou, firemní akce, kurzy apod. do výše ubytovací kapacity. V případě obsazení je možno postavit stan.

Adresa ubytování
Vimperská 220, Kašperské Hory, 341 92, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Kašperské Hory