Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel U Zeleného stromu. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel U Zeleného stromu rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 87 %

Hotel U Zeleného stromu

Nepomuk
Náměstí Augustina Němejce 69, Nepomuk, 33501, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Nově zrekonstruovaný hotel ve zrekonstruovaném domě u Zeleného stromu je vybaven v kategorii *** Superior a nabízí 62 lůžek ve 27 pokojích. Jsou zde k dispozici jedno a dvojlůžkové, třílůžkové pokoje, rodinný pokoj a apartmá. Restaurace je rozdělena na klasickou švejkovskou restauraci s výčepem o kapacitě 50 míst. Haškův salonek s kapacitou 30 míst, secesní kavárnu s kapacitou 50 míst a letní zahrádku s kapacitou 70 míst. Součástí areálu je reprezentativní společenský sál.

Ve všech pokojích jsou pro vás připraveny TV s nabídkou 20 programů, připojením k internetu zdarma, vlastním sociálním
zařízením a vanou.

Zveme Vás k pobytu v nově zrekonstruovaném hotelu ve starobylém domě U Zeleného stromu. Hotel je pro Vaše pohodlí vybaven v kategorii *** Superior a nabízí 62 lůžek v jedno a dvoulůžkových pokojích, rodinném pokoji a apartmentu. Každý pokoj našeho rodinného hotelu je zcela originální.

Adresa ubytování
Náměstí Augustina Němejce 69, Nepomuk, 33501, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Nepomuk