Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Modrý Penzion. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Modrý Penzion rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 78 %

Modrý Penzion

Modrava
Modrava 1, Modrava, 34192, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Nabízíme ubytování v 8 apartmánech, vhodných nejen pro rodiny s dětmi. K dispozici je rovněž obchod s potravinami, úschovna kol a dětské hřiště.

Naleznete nás v obci Modrava, v centrální části Národního parku Šumava, ve výšce 985 metrů nad mořem. Modrava je ideálním výchozím bodem k mnoha výletům. V létě využijete množství turistických tras pro pěší i cykloturistiku, v zimě pak udržované běžecké trasy.

Věříme, že se Vám u nás bude líbit a budete se rádi vracet.

Adresa ubytování
Modrava 1, Modrava, 34192, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Modrava