Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Zlatá Včela. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Zlatá Včela rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 84 %

Hotel Zlatá Včela

Domažlice
Náměsti Míru 131, Domažlice, 344 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Tříhvězdičkový hotel Zlatá včela se nachází přímo v centru historicky významného města Domažlice v Západních Čechách, nedaleko hranice se Spolkovou republikou Německo. Hotel Zlatá včela jde cestou luxusu a kvality za přijatelné ceny a nabízí svým návštěvníkům nejen nadstandartní ubytování v nekuřáckých 9 dvoulůžkových pokojích a 5 apartmánech, ale také nádherný výhled na starobylé centrum s podloubím, novorenesanční radnicí a Dolní bránou. Přímo vedle hotelu se tyčí dominanta města Domažlic, 56 metrů vysoká šikmá věž.

Hlavním cílem hotelu Zlatá včela je maximální spokojenost našich zákazníků. Samozřejmostí je milý a ochotný personál, vybavení pokojů (LED TV, telefon, WIFI,denní tisk, fén, bezbariérový přístup, oplocené a monitorované parkoviště) a také široká nabídka volnočasových aktivit či výletů za krásami Chodska a Bavorska.

Na přání klienta zajistíme donášku jídla na pokoj, buzení telefonem, kadeřnické a kosmetické služby, rezervaci vstupenek na kulturní a sportovní akce, průvodce či tlumočnické služby.

Náš hotel nabízí bohaté kontinentální snídaně přímo v hotelu a příjemné posezení v kavárně Caffé Enzo, která se nachází v přízemí hotelu. Na dobrý oběd a večeři si lze dojít do restaurace Dubina (150m od hotelu), kde mají naši hosté 10% slevu.

Nedílnou součástí hotelu Zlatá včela je wellness a vinný sklípek s bohatým výběrem jakostních domácích i zahraničních vín.

Nově lze v hotelu využít služby směnárny, bez poplatku v měnách CZK a EUR za velmi výhodné kurzy.

Adresa ubytování
Náměsti Míru 131, Domažlice, 344 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Domažlice