Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Univerzitní centrum Šlapanice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Univerzitní centrum Šlapanice rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 63 %

Univerzitní centrum Šlapanice

Šlapanice
Nádražní 58, Šlapanice, 664 51, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Univerzitní centrum Šlapanice je účelově zařízené středisko s dlouholetou tradicí v poskytování komplexních služeb v oboru celoživotního vzdělávání. Kromě vzdělávacích kurzů se zde konají významné konference, pořádané fakultami Masarykovy univerzity a různými vědeckými společnostmi, školení firem z celé ČR. V neposlední řadě slouží Univerzitní centrum k ubytování hostů, např. při důležitých akcích na BVV v Brně.

Univerzitní centrum Šlapanice je tvořeno komplexem dvou navzájem propojených budov. V první jsou ubytovací prostory s recepcí, ve druhé učebny, konferenční místnosti a kuchyně s jídelnou. Obě budovy jsou po celkové rekonstrukci. Svou polohou zaručují potřebný klid pro hosty.

Pro hosty je k dispozici 27 jednolůžkových pokojů, 18 dvoulůžkových pokojů, 2 apartmány, 1 pokoj s bezbariérovým přístupem. Celková kapacita 72 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, pracovním stolkem, TV a přípojkou na internet.

Univerzitní centrum Šlapanice disponuje prostory, které skýtají možnost širokého využití - konání seminářů, konferencí, školení, firemních akcí apod. Pro tyto účely lze využít učebny, klubovny a jednací sály různého uspořádání s kapacitou 10 - 60 osob. K dispozici je moderní technické vybavení - PC, dataprojektor, zpětný projektor, video, CD, flipchart s příslušenstvím. Pro výuku výpočetní techniky je k dispozici učebna s kapacitou 12 osob.

Šlapanice leží 10 km jihovýchodně od Brna - kulturního, společenského a sportovního centra Jižní Moravy. Ve Šlapanicích lze navštívit Muzeum Brněnska, k dispozici je několik restaurací, vinárna a cukrárna. K sportovnímu vyžití slouží tenisová hala. Město Šlapanice jsou vstupní branou do památkové oblasti Slavkovského bojiště. Mezi nejzajímavější místa patří zámek ve Slavkově u Brna, vrch Žuráň s památníkem a mapou Bitvy tří císařů, památník Mohyla míru, historický objekt Stará pošta se stylovým ubytováním a stravováním. Ve vzdálenějším okolí stojí za zhlédnutí jeskyně v Moravském krasu.

Adresa ubytování
Nádražní 58, Šlapanice, 664 51, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Šlapanice