Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Chata Lesanka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Chata Lesanka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 92 %

Chata Lesanka

Jáchymov
Marianska 149, Jáchymov, 36301, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Horská chata Lesanka se nachází v krásném a klidném prostředí Krušných hor, na okraji rekreační osady Mariánská v nadmořské výšce 890 m n. m. Svou unikátní polohou je blízká jak historickému lázeňskému městu Jáchymov, tak sportovně-rekreačním centrům Boží Dar a Klínovec.

Chata Lesanka nabízí výtečné podmínky nejen pro individuální rodinnou rekreaci, ale i pro pořádání různých kurzů a školení, kdy je hostům k dispozici veškerá prezentační technika. Přírodní předpoklady a dlouholeté zkušenosti zaručují také perfektní prostředí pro školy v přírodě, lyžařské výcviky a rekondiční pobyty pro děti i dospělé. V útulném zázemí chaty zajišťujeme též svatební hostiny a další oslavy.

Krušné hory jsou rájem pro provozování zimních i letních sportů. V zimě můžete využít bohaté nabídky lyžařských areálů nebo vyrazit na udržované běžecké tratě. V létě jsou zde ideální podmínky pro cykloturistiku, především pro horská a trekkingová kola, a také pro pěší výlety, případně nordic walking.

- 55 lůžek
- 2 – 3lůžkové pokoje
- WC + sprcha na pokojích
- internetové a TV/SAT připojení na pokojích
- TV/SAT/Video/DVD společenská místnost
- stolní tenis, šipky, biliár, knihovna, stolní hry
- projektor, flipchart
- tenisový kurt
- dětské hřiště, zázemí s ohništěm
- venkovní bazén
- relaxační centrum - masáže, pedikura, kosmetika
- parkoviště pro osobní automobily i autobusy
- veřejně přístupný počítač s internetem

Adresa ubytování
Marianska 149, Jáchymov, 36301, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Jáchymov