Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Lázeňský dům Astoria. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Lázeňský dům Astoria rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 61 %

Lázeňský dům Astoria

Jáchymov
T.G. Masaryka 386, Jáchymov, 36251, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Astoria, který vznikl spojením budov Seidel, Mariánský dům a Astoria na začátku 20. století, se nachází přímo v centru lázeňské části města naproti aquacentru Agricola.
Hosté tak mohou využít nejen bazén a saunový svět, ale také široké spektrum wellnesových procedur. Svým klientům nabízí malou společenskou místnost, která je vybavena TV a možností připojení WiFi.
Garni hotel Astoria je zapojen do projektu Cyklisté vítáni. Krom úschovny kol, nabízí cyklistům možnost vyprání a usušení oblečení a výstroje, poskytnutí základního náčiní pro jednoduché opravy kol a další. Bližší info zde.

Ubytování je možné ve dvou a jednolůžkových pokojích kategorie I.A.
Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, TV-SAT, internetem (možnost zapůjčení WiFi modemu v recepci), telefonem a lednicí.
Hotelová recepce sídlí v Lázeňském centru Agricola.

Stravování formou bufetu je poskytováno přímo v hotelu Astoria.
Klientům, kteří čerpají komplexní nebo příspěvkovou léčbu, je strava zajištěna v přízemí restaurace Praha klasickým způsobem.

Komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury poskytuje Lázeňské centrum Agricola, nacházející se přímo naproti Astorii. Příjem pacientů probíhá v recepci Lázeňského centra Agricola.

Hostům je k dispozici široká nabídka kulturních a společenských akcí a doplňkových služeb, které nabízejí ostatní lázeňská zařízení. Parkování je možné za poplatek na parkovištích v areálu lázní.

Adresa ubytování
T.G. Masaryka 386, Jáchymov, 36251, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Jáchymov