Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Apartmány Galeta. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartmány Galeta rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 98 %

Apartmány Galeta

Karlovy Vary
Bulharska 11, Karlovy Vary, 36001, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Apartmány Galeta se nachází v samotném centru Karlových Varů, nedaleko termálních pramenů na Mlýnské kolonádě. Nebízí moderní a pohodlné ubytování s vlastním stravováním. Každý apartmán je pokryt Wi-Fi signálem, a to zdarma.

Součástí apartmánů je kuchyň, určená pro přípravu vlastních jídel. Apartmány jsou útulné a jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou. Každý apartmán má vlastní koupelnu a WC.

Parkovat lze za poplatek na přilehlém parkovišti.

Adresa ubytování
Bulharska 11, Karlovy Vary, 36001, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Karlovy Vary