Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Subterra. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Subterra rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 89 %

Hotel Subterra

Ostrov
Horní Žďár 1, Ostrov, 36301, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Subterra s rodinnou atmosférou se nachází na české straně části Krušných hor, v obci Horní Žďár, mezi lázněmi Karlovy Vary a Jáchymov.

Nově zrekonstruovaný hotel nabízí svým hostům kromě komfortního ubytování také relaxaci a odpočinek ve welness centru s whirlpoolem, saunami, masáží a odpočinkovou místností. Celodenní stravování nabízí příjemná restaurace Duck Restaurant, vhodná též k pořádání rodinných a firemních akcí. Příjemné posezení poskytuje zahrádka. Recepce se svými službami je hostům k dispozici non stop.
Řidiči jistě ocení možnost parkování zdarma u hotelu.

Adresa ubytování
Horní Žďár 1, Ostrov, 36301, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Ostrov