Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel-Penzion St.Michael. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel-Penzion St.Michael rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 90 %

Hotel-Penzion St.Michael

Karlovy Vary
Hamerská 27, Karlovy Vary, 36001, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel St.Michael se nachází v jedné z nejhezčích a nejklidnějších lokalit Karlových Varů - Březová. Tento hotel leží v malebném údolí lázeňských lesů, které jsou známé nejkrásnějšími stezkami pro pěší a cykloturistiku. Od lázeňského centra ("k hotelu Pupp") je vzdálen 3,4 km - 2 zastávky autobusem.

Hotel má 24 pokojů, z nichž každý má vlastní sociální zařízení odpovídající standartu tříhvězdičkového hotelu. Pokoje jsou prostorné a slunné - velká část pokojů má pěkný výhled do okolí. Účelně zařízené dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem a koupelnami se sprchovými kouty a WC.

Hotel disponuje vlastním parkovištěm, kde je možnost parkování i pro autobusy. U hotelu je autobusová zastávka.
Autobusem číslo 7 se dostanete nejen k promenádě (2 stanice), ale i do centra Karlových Varů - autobusové nádraží "Tržnice". Rychlejší dopravu Vám zajistí hotelové taxi.

Naproti hotelu je letní zahrádka s možností grilování.

Hotel má blízko k tenisovým kurtům "Gejzírpark" a golfovému hřišti v Cihelnách.

Čtvrthodinovou procházkou obcí Březová se dostanete k místní přehradě, odkud začíná řeka Teplá.

A to všechno Vám nabízí ideální podmínky pro rekreaci a odpočinek.

Adresa ubytování
Hamerská 27, Karlovy Vary, 36001, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Karlovy Vary