Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Pension U Vlášků. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Pension U Vlášků rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 83 %

Pension U Vlášků

Karlovy Vary
Průběžná 122/12, Karlovy Vary, 362 63, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Srdečně Vás vítáme na stránkách Pensionu & Restaurace „U Vlášků“. Rodinný pension společně s tradiční českou restaurací se nachází ve snadno dostupné (MHD – linka č. 17) a klidné okrajové části Karlových Varů přibližně 4 km od centra v obci Dalovice.

Nabízíme Vám příjemné a cenově dostupné ubytování v moderně vybavených pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím, TV, SAT, mini-barem včetně možnosti celodenního stravování v tradiční české restauraci, která je součástí komplexu s prostorným místem pro parkování. Restaurace „U Vlášků“ je ideálním místem pro pořádání společenských večírků, svatebních hostin, firemních akcí a rodinných oslav.

V letní sezóně Vás rádi obsloužíme na venkovní zastřešené terase s výhledem na protékající pstruhový potok. Terasa dominuje velkým krbem, ve kterém na objednávku pečeme selata, prasata, steaky a jiné dobroty.

Naším cílem je poskytnout Vám co nejkvalitnější služby a přispět tím k Vašemu spokojenému pobytu v Pensionu & Restauraci „U Vlášků“.

Adresa ubytování
Průběžná 122/12, Karlovy Vary, 362 63, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Karlovy Vary