Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Motorest a Motel Rohlenka Austerlitz. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Motorest a Motel Rohlenka Austerlitz rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 83 %

Motorest a Motel Rohlenka Austerlitz

Tvarožná
Jiříkovice 24, Tvarožná, 66405, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Motorest Rohlenka najdete na dálnici D1 Brno - Olomouc na 207 km s nájezdem z obou směrů od Brna i Olomouce. Byl postaven před 15-ti lety na místě původního zájezdního hostince.

V těsné blízkosti Rohlenky pod kopcem Santon se roku 1805 odehrála historická Bitva tří císařů AUSTERLITZ.
Za dobu své existence prošlo branou Rohlenky statisíce spokojených návštěvníků. Ochutnali zde nejen vyhlášenou moravskou kuchyni, ale setkali se i s tradiční moravskou dobrosrdečností a ochotou personálu.

Provoz motorestu je non-stop a na výběr cestujícím motoristům se nabízí řada lákavých provozů: Nová a moderní samoobslužná restaurace, stylová pizzerie, bar, klimatizovaný salonek pro 150 osob, směnárna. Děti se proběhnou na vlastním hřišti s prolézačkovou atrakcí.

Vstup je bezbariérový, moderní velkokapacitní WC se sprchami a boxem pro kojence a invalidní WC.

Pro 54 návštěvníků máme připravená pohodlná lůžka v pohodlných pokojích motelu. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a WIFI internetem, některé i TV. Samozřejmostí jsou služby recepce a směnárny. Bezpečné parkování hotelových hostů je zajištěno uvnitř areálu.

Adresa ubytování
Jiříkovice 24, Tvarožná, 66405, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Tvarožná