Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Podskalní Mlýn. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Podskalní Mlýn rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 79 %

Penzion Podskalní Mlýn

Ostopovice
Ostopovice 68, Podskalní mlýn, Ostopovice, 664 49, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion Podskalní mlýn najdete v jezdeckém areálu na západním okraji Brna v Ostopovicích. Nachází se v malebném údolí přírodního parku Bobrava a má ideální polohu – uprostřed přírody, přesto v těsné blízkosti Brna.

Penzion disponuje osmi dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), televize a zdarma připojení k internetu.

penzion (11)Stravování je zajištěno v restauraci Podskalní mlýn, s výhledem na trénující nebo relaxující koně ve výběhu a kamerunské kozy. Kapacita restaurace je 35 míst, venkovní zahrádka pak nabízí míst 60.

Adresa ubytování
Ostopovice 68, Podskalní mlýn, Ostopovice, 664 49, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Ostopovice