Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Quisisana Palace. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Quisisana Palace rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 92 %

Hotel Quisisana Palace

Karlovy Vary
Mariánskolázeňská 298/3, Karlovy Vary, 36001, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Quisisana Palace si vás na první pohled získá nepochybnou elegancí navenek i uvnitř. Hotel pochází z konce 19. století a spojuje stylové prvky novorenesance, novogotiky a novobaroka.

Hotel Quisisana Palace snadno najdete přímo u okouzlující říčky Teplá v bezprostřední blízkosti mondénní karlovarské nákupní ulice. Nechejte se sami překvapit - mimo jiné extravagantním kouzlem nově otevřeného luxusního butikového hotelu.

Devatenáct majestátních pokojů a apartmá společně s jedinečným café-restaurantem nabízí čistou tradici, aniž byste se museli vzdát moderního komfortu.

Pokoje v hotelu Quisisana Palace mají extravagantní interiér se stropními freskami a manželskou postelí velikosti King. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a mají výhled do vnitřního dvora, na město nebo říčku Teplá.

Café-Restaurant Quisisana nabízí tradiční kuchyni a hotel podává také snídaně, obědy a večeře.

Služby wellness centra jsou dostupné za příplatek a zahrnují vířivku, saunu, aroma parní kabinu i nejrůznější masáže. Na místě si lze zakoupit také kosmetické procedury a výrobky.

Za příplatek mohou hosté využívat soukromé parkoviště a v celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi. Hotel dále poskytuje concierge i pokojovou službu a ve vstupní hale je k dispozici denní tisk.

Užijte si každý okamžik pobytu v hotelu Quisisana Palace pod heslem "Lifestyle with a touch".

Adresa ubytování
Mariánskolázeňská 298/3, Karlovy Vary, 36001, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Karlovy Vary