Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Royal Golf - Art hotel. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Royal Golf - Art hotel rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

Royal Golf - Art hotel

Karlovy Vary
Cihelny 5, Karlovy Vary, 36464, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Resort Royal Golf se nachází v malebném údolí říčky Teplé uprostřed nádherného parku sousedícího s profesionálním osmnáctijamkovým golfovým hřištěm, nedaleko lázeňského centra Karlových Varů. Hotel Resort Royal Golf nabízí svou polohou ideální napojení na hlavní trasy spojující nejvýznamnější lázeňská města a golfová centra regionu (Karlovy Vary 7 km, Mariánské Lázně 30km).

Okolní hluboké lesy zvou návštěvníky Hotel Resort Royal Golfu v každém ročním období k romantickým procházkám a jsou vyhlášenou oblastí pro místní houbaře i lovce malé, střední i vysoké zvěře. Sportovně založení lidé nebudou litovat, když se vydají do přírody na kolech či na náročnější túru s holemi nordic walking. Hotel Resort Royal Golf je skvělým místem pro pořádání svateb, firemních setkání i různých oslav. Nabídku Vám připravíme míru a plně dle Vašich představ. Pro aktivní lovce pak nabízíme individuální program.

Hotel Resort Royal Golf se nachází ve Světoznámé zóně lázní Karlovy Vary, jejichž centrum je vzdáleno pouhých 11 min. cesty vozem a nabízejí nejen možnost wellness služeb, či klasické léčebné kůry, ale také mnoho historických a kulturních zajímavostí. Hotel v současné době pracuje na výstavbě léčebného zařízení, které bude sice propojeno s hlavní budovou, nicméně vzniká mimo ni a bude se jednat o moderní samostatné zařízení, které nabídne veškerý komfort spojený s lázeňským pobytem.

Hotelové pokoje v našem lázeňském městě Karlovy Vary jsou všeobecně známé jako jedny z nejkrásnějších díky své dispoziční rozličnosti, vysokým stropům, odlišným půdorysům a rozmanitosti v architektuře. Každý pokoj v našem městě Karlovy Vary má své kouzlo a svou historii a v tomto duchu bylo vystaveno celé lázeňské centrum. Právě i pro tuto jedinečnost turisté Karlovy Vary vyhledávají. Hotel Royal Golf patří nepochybně mezi ně.

V roce 2010 prošel rozsáhlou rekonstrukcí jejichž účelem bylo rozšířit ubytovací kapacitu ale hlavně zlepšení komfortu a postavení se tak na přední místa vyhledávaných hotelů pro Karlovy Vary. Hotel Resort Royal Golf disponuje celkem 31 pokoji, to je 62 lůžky s možností přistýlek. Hlavní budova areálu neboli pro nás "Zámeček Karlovy Vary" je prostorově nejvelkorysejší. Můžete se ubytovat v 16 luxusních dvojlůžkových pokojích kategorie Superior, Junior Suite , Primator suite nebo Tower suite, který je jediným svého typu v oblasti Karlovy Vary. Dalšími 15 pokoji kategorie Snandard disponují 2 Depandance, které se nachází v těsné blízkosti Zámečku.

Adresa ubytování
Cihelny 5, Karlovy Vary, 36464, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Karlovy Vary